Kyvadlo Magic Ball - Růženín

Připraveno k odeslání
205 Kč
Kód: AW-BallMP-01
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Krásné růženínové kyvadlo Magic Ball potěší každého, kdo miluje kameny jemných vibrací. Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak. Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je prostředníkem mezi Vámi a Vaší intuicí.

Upozornění
Polodrahokam růženín je přírodní kámen, intenzita barvy kamene závisí na chemickém složení. Každý kousek je originál, někdy je více a někdy méně růžový. 

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Růženín je odrůda křemene, což je nejrozšířenější minerál na světě. Růženín, jak již napovídá název je lehce růžový, průhledný až průsvitný. Zamilovanou růžovou barvu růženínu způsobují příměsi manganu, železa nebo titanu v jinak čirém až bílém křemenu.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Průměr koule
2 cm

Délka řetízku
17 cm

Facebook komentáře

Štítky