Kyvadlo Křišťálová hora

Připraveno k odeslání
238 Kč
Kód: MINM-220-95
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherné kyvadlo "Křišťálová hora" je vyrobeno z jednoho kusu křišťálu a je vybroušeno do tvaru hory Meru. Mýtická hora Meru je podle sanskrtské tradice sídlem Bohů. Na vrcholku hory Meru (na špičce, jíž na úrovni lidského mikrokosmu odpovídá 7. čakra Sahasrára, sídlo Šivy), pramení posvátná řeka Ganga, která se rozvětvuje ve čtyři řeky, jež stékají podél úpatí hory.

Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak. Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je prostředníkem mezi Vámi a Vaší intuicí.

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Vlastnosti křišťálu: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody.

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.  
 
Velikost kamene (délka x šířka v základně)
2 - 2,5 x 1 - 1,4 cm
 
Délka řetízku cca
18 cm

Facebook komentáře

Štítky