Kyvadlo - oranžový achát hladce broušený

Připraveno k odeslání
207 Kč
Kód: ET-111336
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Oranžový achát je krásný kámen s velkou variabilitou kreseb v kameni. Každé kyvadlo na této kartě zboží je vzhledově originální. Některé acháty jsou více průsvitné, jiné méně. Fotografie je ilustrační. V případě vaší objednávky vám vybereme některé z naší aktuální nabídky. Kyvadlo je tvořeno závěsem z oranžového achátu a řetízku s kuličkou achátu na konci.

Délka řetízku
18 cm
 
Délka x šířka kamene cca
3 - 4 x 1,5 - 1,8 cm

Achát - kámen rovnováhy, uzemnění a klidu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. 

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle. Botswanský achát je výborný pro skoncování s kouřením, pomáhá překonávat deprese a ulevuje vzniklému napětí.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce s vodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
 

Facebook komentáře

Štítky