Kyvadlo - Křišťál faset jehlan

Připraveno k odeslání
232 Kč
Kód: ET-98278
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je tělesem, volně se otáčejícím kolem pevné vodorovné osy, neprocházejícím jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak.

Upozornění
Na této kartě zboží je mix kyvadel z křišťálu. Každé kyvadlo je originální. Může se velikostně lehce lišit od vyfoceného. V případě vaší objednávky vám vybereme některé z naší aktuální nabídky.

Vlastnosti křišťálu: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.  

Délka řetízku
18,5 cm

Délka x šířka křišťálu cca
3 - 3,3 x 1 cm

Facebook komentáře

Štítky