Kyvadlo - křišťál broušený se symbolem ÓM

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
251 Kč
Kód: ET-110933
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je tělesem, volně se otáčejícím kolem pevné vodorovné osy, neprocházejícím jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak.

Vlastnosti křišťálu: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.  

Délka řetízku
19 cm
 
Délka x šířka křišťálu cca
3,3 - 1,7 cm

Upozornění
Připomínáme, že křišťál je přírodní kámen. Vnitřní drobné prasklinky nebo bublinky v kameni nejsou vadou, ale přirozenou vlastností kamene. Pokud žádáte bezchybně dokonalý, průhledný materiál, zvolte kyvadlo z křišťálového skla.

Facebook komentáře

Štítky