Kyvadlo - křišťál, čakra koule  - 1
Kyvadlo - křišťál, čakra koule  - 2
Kyvadlo - křišťál, čakra koule - 1/2Kyvadlo - křišťál, čakra koule - 2/2

Kyvadlo - křišťál, čakra koule

Kód: SoD-916411
Kyvadlo s koulí z křišťálového skla je skvělou psychotronickou pomůckou! Kyvadlo má řetízek s kuličkami z polodrahokamů, na konci řetízku je křišťálové srdce.
Připraveno k odeslání
261 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo - křišťál, čakra koule

Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je tělesem, volně se otáčejícím kolem pevné vodorovné osy, neprocházejícím jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak.

Kyvadlo s koulí z křišťálového skla a křišťálovým srdcem má řetízek s čakra kuličkami (v barvě čaker). Kuličky jsou z polodrahokamů: jaspis, aventurín, citrín, zelený aventurín, sodalit, lapis lazuli, ametyst. Není neobvyklé, že místo uvedených druhů kamenů v barvě čaker - jsou na řetízku jiné kameny v barvě příslušné čakry. Například místo sodalitu může být tyrkenit. Křišťálové srdce má rozměry 1,8 x 1,8 cm. 

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Vlastnosti křišťálu: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody.

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.  
 
Délka řetízku
20 cm
 
Průměr koule
2 cm
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky