Kyvadlo hovězí kost  - 1
Kyvadlo hovězí kost  - 2
Kyvadlo hovězí kost - 1/2Kyvadlo hovězí kost - 2/2

Kyvadlo hovězí kost

Kód: KOPA-kyv-hov-ko
Netradiční kyvadlo z hovězí kosti a mosazi je vyrobeno uznávaným českým psychotronikem, panem Pavlem Kobzou.
Poslední kusy na skladě!
605 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo hovězí kost

Netradiční kyvadlo z hovězí kosti a mosazi je vyrobeno uznávaným českým psychotronikem, panem Pavlem Kobzou. Pavel Kobza se výrobou psychotronických pomůcek zabývá již mnoho let, jeho práce je uznávána u nás, v České republice, i v zahraničí. Je nám ctí, že Vám můžeme nabídnout to nejkvalitnější, co lze na trhu vůbec sehnat.

Kyvadlo - prodloužená ruka intuice
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.

Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Materiál
hovězí kost, mosaz

Rozměry kyvadla d x š
4,5 x 1 cm

Délka řetízku
18 cm

Hmotnost
8 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky