Kyvadlo exclusive magická hůlka - ametyst

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
312 Kč
Kód: AW-SpecMP-10
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Toto nepřekonatelné velké kyvadlo v podobě magické hůlky je vyrobeno z mystického polodrahokamu ametystu. Ametyst je kamenem moudrosti, mystiky, meditace a čistoty, bystří intelekt, přináší duchovní vhledy do racionální mysli. Tento polodrahokam je jako stvořený pro účely věštění.

Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak. Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je prostředníkem mezi Vámi a Vaší intuicí.

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Ametyst je tradičně kamenem čistoty a zbožnosti, býval šperkem králů a kněží. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Hmotnost kyvadla
12 - 18 g

Délka x šířka kyvadla
6,5 - 8 x 1 cm

Délka řetízku
17 cm

Facebook komentáře

Štítky