Kyvadlo Egypt, dřevo - mosaz MIX

Kyvadlo Egypt, dřevo - mosaz MIX

Kód: KOPA-kyv-EG-dře-mos
Vysoce kvalitní, prezicním způsobem vyrobené kyvadlo z kombinace mosaz - dřevo, pochází z rukou českého psychotronika, uznávaného odborníka a výrobce, pana Pavla Kobzy. Na této kartě se nachází mix druhů - viz foto. Uvedená cena je za 1 kus.
Připraveno k odeslání
591 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo Egypt, dřevo - mosaz MIX

Vysoce kvalitní, prezicním způsobem vyrobené kyvadlo z kombinace mosaz - dřevo, pochází z rukou českého psychotronika, uznávaného odborníka a výrobce, pana Pavla Kobzy. Na této kartě se nachází mix druhů - viz foto. Uvedená cena je za 1 kus. Pavel Kobza se výrobou psychotronických pomůcek zabývá již mnoho let, jeho práce je uznávána u nás, v České republice, i v zahraničí. Je nám ctí, že Vám můžeme nabídnout to nejkvalitnější, co lze na trhu vůbec sehnat.

Kyvadlo - prodloužená ruka intuice
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.

Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Materiál
mosaz x dřevo

Hmotnost
8 - 14 g

Délka kyvadla
5 - 6,5  cm

Délka řetízku
16 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky