Kyvadlo - černý achát s pentagramem

Připraveno k odeslání
251 Kč
Kód: ET-111695
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Krásné kyvadlo je tvořeno závěsem z černého achátu, řetízku s kuličkami sodalitu a achátu a malého kovového pentagramu.

Délka řetízku
29 cm
 
Délka x šířka kamene cca
3,5 - 4 x 1,5 - 1,8 cm

Černý achát je kámen ochranný, přináší sílu a nezdolnost, pomáhá člověku v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Černý achát spojuje člověka s Jednotou Universa, pomáhá zaměřit energii jedním směrem a nenechat se rozptylovat. Černý achát rovněž přináší ráznost a vytrvalost při sledování cílů, poskytuje podporu těm, kteří se chtějí stát pány svého osudu. Černý achát podněcuje k nalézání poučení a poznání, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Věří se, že umí udržet rovnováhu energií jin - jang. Černý achát se v léčitelství používá k redukci nekontrolovatelných sexuálních tužeb, blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou. 

Čištění a nabíjení kamene
Achát omývejte pod tekoucí vlažnou vodou nebo jej ponechejte přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjejte na slunci co nejdéle. Černý achát lze též na několik dní zakopat do země, poté nabíjet opět na slunci.

Upozornění
Na této kartě zboží je mix kyvadel. Každé kyvadlo (závěs z kamene) má trochu jinou velikost (některé jehlany jsou širší, některé užší). V případě vaší objednávky vám vybereme některé z těch, které jsou aktuálně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
 

Facebook komentáře

Štítky