Kyvadlo - čakra - křišťálový hranol a kulička

Připraveno k odeslání
399 Kč
Kód: CRYMA-XXCP3P-1
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Luxusní čakrové kyvadlo, v podobě léčitelské hůlky s kuličkou a křišťálovým hranolem na koncích, je vyrobeno ze sedmi kamenů a polodrahokamů v barvách čaker, na konci řetízku je kulička z křišťálu.
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.
 
Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.
 

Čakry jsou centra ve kterých proudí energie do našeho těla. Každá čakra vibruje v jiném energetickém rytmu a s odlišnou frekvencí. Je-li proudění energie příliš silné, nebo naopak příliš slabé, dochází k nerovnováze v našem astrálním i fyzickém těle. Pokud nedojde včas k nápravě a nerovnováha přetrvává, dochází ke vzniku tělesných i duševních chorob.

Druhy čaker

  • čakra první - základní/kořenová - Muladhara - barva červená
  • čakra druhá - sakrální - Swadhisthana - barva oranžová
  • čakra třetí - solárního plexu - Manipura - barva žlutá
  • čakra čtvrtá - srdeční - Anahata - barva zelená
  • čakra pátá - krční - Vishudda - barva modrá
  • čakra šestá - čelní - Ajna - barva Indigo
  • čakra sedmá - korunní - Sahasrara - barva bílá

Délka řetízku
17 cm

Hmotnost cca
12 g

Rozměry - délka x šířka závěsu
7,5 x 0,9 cm

Facebook komentáře

Štítky