Kyvadlo - ametyst koule ČAKRA malá

Připraveno k odeslání
319 Kč
Kód: HT-916410
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kyvadlo s ametystovou koulí má řetízek se sedmi kuličkami (v barvě sedmi čaker). Kuličky jsou z polodrahokamů: jaspis, karneol, žlutý kalcit, zelený aventurín, sodalit, lapis lazuli, ametyst. Není neobvyklé, že místo uvedených druhů kamenů v barvě čaker - jsou na řetízku jiné kameny v barvě příslušné čakry. Například místo sodalitu může být tyrkenit. Na jednom konci řetízku je kulička z křišťálu, na druhém konci je karabinka na zapínání. Tento řetízek můžete nosit i jako náramek.

Upozornění
Vzhledem k tomu, že je ametyst přírodní kámen, který je někdy více a někdy méně intenzívně fialový, je každé kyvadlo vzhledově zcela originální. Fotografie jsou ilustrační. 

Délka řetízku
20 cm

Průměr ametystové koule cca
1,8 cm

Ametyst - kámen králů
Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti, býval šperkem králů a kněží. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru. Více informací o tomto mimořádném polodrahokamu naleznete pod heslem Ametyst.

Facebook komentáře

Štítky