Kyvadlo - ametyst koule ČAKRA malá

Kyvadlo - ametyst koule ČAKRA malá

Kód: SoD-916410
Ametyst - fialový krystal je kamenem mystiky, meditace a vnitřní očisty.
Poslední kusy na skladě!
276 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo - ametyst koule ČAKRA malá
Kyvadlo - prodloužená ruka intuice
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.
 
Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Kyvadlo z ametystu
Kyvadlo z ametystu má řetízek s čakra kuličkami (v barvě čaker). Kuličky jsou z polodrahokamů: jaspis, sluneční kámen, citrín, zelený aventurín, sodalit, lapis lazuli, ametyst. Není neobvyklé, že místo uvedených druhů kamenů v barvě čaker - jsou na řetízku jiné kameny v barvě příslušné čakry. Například místo sodalitu může být tyrkenit. Na druhém konci řetízku je ametystové srdíčko (cca 1,5 cm).

Ametyst - kámen králů
Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti, býval šperkem králů a kněží. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru. Více informací o tomto mimořádném polodrahokamu naleznete pod heslem Ametyst.

Délka řetízku
20 cm

Průměr ametystové koule cca
2 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky