Kvetoucí čaj Květina Hojnosti  - 1
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti  - 2
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti - 1/2Kvetoucí čaj Květina Hojnosti - 2/2

Kvetoucí čaj Květina Hojnosti

Kód: SHA-10039900
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti to je malá čajová kulička, v jejímž nitru se skrývá květ měsíčku. Kuličku zalijte 70 °C a vyčkejte, po pár minutách se kulička rozvine v nádhernou čajovou vílu.
Připraveno k odeslání
32 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti to je malá čajová kulička, v jejímž nitru se skrývá květ měsíčku. Kvetoucí čaj se váže ručně, speciální metodou z časně zrána sklizených lístků zeleného čaje Bai Hao Yin Zhen (Stříbrné jehly)a vybraných květů. Příprava čaje je velmi jednoduchá - do hrníčku nalijte cca 0,5 litru vody (70 °C) a ponořte do něj čajovou kuličku. Ideální je, pokud je hrníček či sklenice z průhledného skla. Poté už můžete sledovat, jak se kulička čaje pomalu rozevírá a na hladinu vyplouvá krásná čajová víla. Ponechte čajový květ v hrníčku po dobu 3 - 10 minut, aby se květ plně rozvinul a čaj se řádně vyluhoval. Jeden kus kvetoucího čaje je na 0,5 l vody. Z této kuličky lze připravit další nálevy tak, že hrníček průběžně doplňujeme horkou vodou, dokud čaj "pouští". Z jedné čajové kuličky tedy lze připravit cca 1 l - 1,5 l čaje.
 
Květ měsíčku nemá žádný zvláštní účinek na lidské zdraví, spíše určuje výsledné aroma čaje. Pozitivní účinky na lidské zdraví a vitalitu má především nálev z lístků zeleného čaje, v němž jsou květiny vázány.
 
Uvedená cena je za celé balení, tedy za 1 čajovou kuličku, která je zabalena v ochranném obalu.

Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení.

Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky