Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng  - 1
Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng  - 2
Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng - 1/2Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng - 2/2

Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng

Kód: SHA-100392
Kouzlo kvetoucích čajů je tu pro vás! Malá nenápadná kulička zeleného čaje v sobě skrývá kouzelnou vílu, která vypluje na hladinu, jakmile kuličku ponoříte do horké vody.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
29 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng
Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng, to je malá čajová kulička, v jejímž nitru se skrývá květ chryzantémy a jasmínu. Kvetoucí čaj se váže ručně, speciální metodou z časně zrána sklizených lístků zeleného čajovníku čínského a vybraných květů. Příprava čaje je velmi jednoduchá - do hrníčku nalijte cca 0,5 litru vody (70 °C) a ponořte do něj čajovou kuličku. Ideální je, pokud je hrníček či sklenice z průhledného skla. Poté už můžete sledovat, jak se kulička čaje pomalu rozevírá a na hladinu vyplouvá krásná čajová víla. Ponechte čajový květ v hrníčku po dobu 3 - 10 minut, aby se květ plně rozvinul a čaj se řádně vyluhoval. Jeden kus kvetoucího čaje je na 0,5 l vody. Z této kuličky lze připravit další nálevy tak, že hrníček průběžně doplňujeme horkou vodou, dokud čaj "pouští". Z jedné čajové kuličky lze připravit cca 1 l - 1,5 l čaje.
 
Květy jasmínu a chryzantémy nemají žádné účinky na lidské zdraví, spíše určují výsledné aroma čaje. Pozitivní účinky na lidské zdraví a vitalitu má především nálev z lístků zeleného čísnkého čaje, v němž jsou květiny vázány.
 
Uvedená cena je za celé balení, tedy za 1 čajovou kuličku, která je zabalena v ochranném obalu.

Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení.

Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky