Kuumba luxusní koupelová směs solí Patchouli 680 g

Připraveno k odeslání
406 Kč
Kód: HT-KS-PATCH
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Luxusní koupelová směs solí s vůní Pačuli je vhodná pro relax po náročném dni. Přináší uzemnění, zklidnění, uvolnění i povzbuzení smyslů.

Esenciální olej Patchouli (pačuli) - Pogostemum cablin je oblíbený pro své silné erotizující a afrodiziakální účinky. Esenciální olej pačuli se vyznačuje těžkou, intenzívní květinovou vůní, která uzemňuje, zklidňuje a značně euforizuje lidskou psychiku. Olej patchouli působí při strachu, depresích, při neschopnosti koncentrace a nízké výdrži, nízkém sebevědomí, pocitech ohrožení. Patchouli je antiseptický, antibakteriální, antivirový, antimykotický, hojí rány a regeneruje buňky. Esenciální olej patchouli je výborný při léčbě ekzémů i akné, při abscesech, spáleninách, plísních, vráskách, blahodárně působí na hnisavé puchýře, hemoroidy, lupy, odřeniny, otrava, i při péči o vlasy (husté silné vlasy).

Použití
Pro luxusní, měkčí pokožku rozpusťte v horké vodě jednu hrst soli. Pro detoxikační a svalově relaxační zážitek přidávejte až 3 šálky soli do vaší teplé lázně. Po detoxikaci pijte hodně čisté vody.
 
Složení
Směs solí - sůl z Mrtvého moře, himalájská růžová, brazilská mořská sůl (chlorid sodný), esenciální olej Patchouli.
 
Velikost balení
680 g
 

Výrobce Kuumba
Společnost Kuumba výrobce přírodní kosmetiky
Ve svahilštině znamená kuumba zvláštní typ tvořivosti - "Učinit věci krásnějšími pro prospěch komunity". Již více než 35 let je to poslání společnosti Kuumba Made, globálně vědomé společnosti, která čerpá z bylin a staré moudrosti.  Vytváří vynikající oleje, léčebné masky a výrobky pro péči o tělo, které jsou naplněny nejmodernějšími botanickými přísadami. 

Společnost se narodila z lásky k přírodnímu světu. Květiny a byliny, které používají, jsou buď pěstovány v jejich vlastní organické zahradě, sklizené na certifikovaných ekologických farmách nebo z eticky divoké sklizně. Pro výrobu jsou vybírány pouze nejkvalitnější a nejúčinnější rostlinné výtažky, exotické pryskyřice a esenciální oleje z celého světa. Zpracovávané za nízkých teplot, což zajistí, že jsou živé složky přípravků stále terapeutické. Každý produkt, který výrobce vytváří, je pečlivě zvážen z hlediska zdraví.

Výrobky Kuumba Made jsou živé, efektivní a živící produkty, vyráběné čistě záměrně ručně, v malých dávkách. Vizí Kuumba je stvoření globální společnosti, která se angažuje s rodinami a komunitami na celém světě, aby podpořila a povznášela své živé, prostřednictvím spravedlivého obchodu a udržitelných ekologických postupů.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost