Krystal Feng Shui - Bílá Hvězda

Připraveno k odeslání
197 Kč
Kód: SAR-KG218
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tato skleněná Feng Shui hvězda slouží pro stabilizaci, harmonizaci a rozproudění energie čchi v místnosti. Hvězdu můžete zavěsit kamkoliv do místnosti, nejlépe tak, aby na ni dopadaly sluneční paprsky. Případně ji lze položit na nějaké sluncem ozářené místo.

Broušené doplňky ze skla jsou vynikajícími harmonizátory bytu i pracoviště. Dokáží harmonizovat energii prostoru a aktivně stimulovat energii všech bytostí, které se nacházejí v jejich blízkosti. Nespočetné množství přesně vybroušených plošek odráží sluneční paprsky a tím vytvářejí překrásnou hru barevných světýlek, které láká dobré čchi do vašeho domu. Feng Shui hvězda z tvrzeného skla je vhodná do kanceláře, pracovny či do míst, kde se setkávají lidé.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Materiál
bezolovnaté křišťálové sklo

Rozměry
8,7 x 8,7 cm

Facebook komentáře

Štítky