Křišťálový jehlan Feng Shui

Připraveno k odeslání
186 Kč
Kód: HT-916535
Kategorie: Feng Shui
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherně vybroušený hranol z křišťálového skla je jedním z nejoblíbenějších doplňků feng shui. Broušené doplňky z křišťálového skla jsou vynikajícími harmonizátory bytu i pracoviště. Dokáží harmonizovat energii prostoru a aktivně stimulovat energii všech bytostí, které se nacházejí v jejich blízkosti.  Nespočetné množství přesně vybroušených plošek odráží sluneční paprsky a tím vytvářejí překrásnou hru barevných světýlek, které láká dobré čchi do vašeho domu. Feng Shui jehlan z křišťálového skla představuje mužskou energii jang, která je pronikající, posilující, aktivní, probouzející a expandující. Je vhodná do kanceláře, pracovny, prostě všude tam, kde chcete tuto energii posílit.

Použití
Ve vrchní části jehlanu se nachází otvor (3 mm), kterým provléknete libovolnou šňůrku, nejlépe se hodí silonové lanko. Pak už jehlan zavěsíte do okna nebo do středu místnosti, odkud se jeho bohatá energie bude šířit celým prostorem.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Rozměry jehlanu (výška x průměr)
5 x 4,5 cm

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost