Fantasy šperky

Křišťál krystaly Alpy mix 264 g  - 1
Křišťál krystaly Alpy mix 264 g  - 2
Křišťál krystaly Alpy mix 264 g  - 3
Křišťál krystaly Alpy mix 264 g - 1/3Křišťál krystaly Alpy mix 264 g - 2/3Křišťál krystaly Alpy mix 264 g - 3/3

Křišťál krystaly Alpy mix 264 g

Kód: KL-04
Těchto 12 energeticky silných krystalů a drúziček křišťálu, bylo nalezeno v Alpách.
Poslední kusy na skladě!
570 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Křišťál krystaly Alpy mix 264 g

Těchto 12 energeticky silných krystalů a drúziček křišťálu, bylo nalezeno v Alpách. Tuto unikátní sadu kamenů vám nabízíme v podobě, v jaké byly nalezeny (neopracované). Sada (264 g) různě velkých přírodních nebroušených krystalů a drúziček křišťálu obsahuje jak menší, tak větší kousky. Pro představu uvádíme rozměry nejmenšího a největšího kousku sady. Každý jednotlivý kousek je originálem, takže se velikostí a tvarem může od fotky a uvedených parametrů lehce lišit. Uvedená cena je za celou sadu (dohromady 12 kousků) - všechny vidíte na fotografii 2. Tato sada je skladem pouze jedna jediná, takže kupujete, co vidíte na fotografiích.

Upozorňujeme, že každý jednotlivý krystal či drúza má svou osobitou krásu a sílu, která však z hromadné fotografie tolik nevynikne. O to větší překvapení to bude pro toho, komu bude tato sada kamenů patřit.

Délka x šířka kamene (mm) - nejmenší
25 x 15 mm
hmotnost 4 g

Délka x šířka kamene (mm) - největší
68 x 33 mm
hmotnost 50 g


Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky