Křišťál geoda Maroko 02

Novinka
Připraveno k odeslání
532 Kč
Kód: MINM-0642-02
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Křišťál je nepostradatelným kamenem pro léčení, harmonizaci, magické účely, masáže, nabíjení ostatních kamenů či regulaci a směrování energie. Tato úžasná geoda křišťálu disponuje velkým množstvím původní ryzí energie. Každý, kdo pracuje s kameny, jistě ví, že křišťál skvěle reguluje energie. Je kompatibilní s naprosto všemi kameny, pro jejichž dobíjení se doporučuje nechat je v misce s křišťály nebo položit na drúzu křišťálu. Tu však každý nevlastní a pokud ano, často drúza nemá takový tvar, aby se na ni dalo cokoliv uložit. Tato geoda je tedy skvělým řešením! Díky jejímu tvaru a velikosti do ní můžete uložit rozličné šperky a kameny.

Na této kartě je k dispozici právě tato jedna geoda křišťálu - viz fotografie. 

Upozornění
Upozorňujeme, že geoda je poměrně křehká. Je proto dobré zacházet s ní opatrně a čistit lehce, pod proudem vody. Nabíjet na slunečním či měsíčním světle, ostatně stejně tak, jako všechny ostatní křišťály.

Rozměry geody - délka x šířka x hloubka
11,5 x 9,5 x 3 cm

Hmotnost
296 g

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook komentáře

Štítky