Krabička na tarotové karty - mastek, broušená  - 1
Krabička na tarotové karty - mastek, broušená  - 2
Krabička na tarotové karty - mastek, broušená - 1/2Krabička na tarotové karty - mastek, broušená - 2/2

Krabička na tarotové karty - mastek, broušená

Kód: SoD-915001
Uložte své vykládací karty do této překrásné mastkové krabice s pentagramem. Naleznou zde důstojný úkryt.
Připraveno k odeslání
506 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Krabička na tarotové karty - mastek, broušená

Mastek je poměrně měkký kámen. Pojmem mastek se označuje skupina kamenů, které mohou mít velmi rozmanité složení, závislé na jejich zeměpisném původu. Hlavními součástmi mastku jsou minerály talek, chloritan, magnezit a serpentin. Vznikl před 2 miliardami let vlivem obrovského tlaku a enormně vysokých teplot.  Nejbohatší naleziště mastku jsou v Brazílii, ale těží se i v Indii a Finsku, Švýcarsku, Kanadě a severní Itálii.

Už od nepaměti se mastek používá jako materiál pro výrobu různých předmětů. Staří Vikingové ho získávali v norských lomech a položili tím základ pro kvetoucí výměnný obchod na mezinárodních obchodních trasách. Z lesklého žáruvzdorného materiálu vytvářeli hrnce, hrací kameny a šperky. Nádoby na vaření z mastku byly žádaným zbožím v celé severní Evropě. Ve Švýcarsku byly např. mastkové pánve používány k pomalému opékání na kamnech až do 20. století. A na mnoha trzích v afrických nebo asijských zemích nabízí obchodníci ruční práce z mastku ve tvaru malých dóz nebo figurek.

Tato krabička byla navržena zvláště pro uskladnění tarotových, či jiných vykládacích karet. Ale pokud chcete, můžete ji použít i pro jiný účel např. jako šperkovnici. Víko je zdobeno kovovým pentagramem, vnitřek krabice je polstrován, proto je krabice ideální i pro skladování vašich gotických klenotů, kamenů, šperků a dalších pokladů.
 
Karty, které vidíte na obrázku, nejsou součástí krabičky samotné. Pokud máte zájem vybrat nějaké tarotové či vykládací karty, vstupte do nabídky Tarot, karty.
 
Materiál
mastek, obecný kov
 
Délka x šířka x výška krabice
15 x 10 x 4,8 cm
 
Váha
přibližně 800 gramů
 
Maximální velikost karet
140 x 85 mm
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky