Fantasy šperky

Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami

Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami

Kód: LH-CHS27
Nádherná fantasy spona do vlasů, s keltským křížem a triquetrami, se bude skvěle vyjímat nejen v dlouhých vlasech krásné lesní elfky. Tato překrásná ozdoba potěší každou dobrou Duši, která miluje Přírodu a všechny bytosti a tvory, jež ji obývají.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
330 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami

Nádherná fantasy spona do vlasů, s keltským křížem a triquetrami, se bude skvěle vyjímat nejen v dlouhých vlasech krásné lesní elfky. Tato překrásná ozdoba potěší každou dobrou Duši, která miluje Přírodu a všechny bytosti, jež ji obývají. 

Keltský kříž
Keltský rovnoramenný kříž je nejpůvodnějším typem kříže. Všechna 4 ramena jsou stejně dlouhá, a tedy jsou všechny energie a aspekty (živly) v rovnováze. Jedině za takovýchto podmínek lze dosáhnout éteru, jenž je pátým živlem. Keltský rovnoramenný kříž je v podstatě návodem jak přesáhnout a vystoupit ze světa duality, stát nad ním a mít k dispozici všechny možnosti k tvoření. Tento fenomén je znám jako pojem kvintesence. 

Více informací o keltském kříži naleznete v článku našeho slovníku pod názvy Keltský kříž.

Triquetra
Triquetra (z latinského tři rohy) je jedním z nejdůležitějších symbolů pohanských náboženství, především keltského a vikingského. Triquetra má moc posvátného čísla 3, které je základem většiny (nejen pohanských) náboženství. Tento symbol - propletenec bez začátku a bez konce, symbolizující posvátnou číslici 3 - původně sloužil jako ochranný symbol (triquetra byla používána již ve starověkém Egyptě) a byl převzat mnoha jinými náboženstvími. Trojka, jako číslice, vyjadřuje mnohé věci - minulost, přítomnost a budoucnost; matku, otce a dítě; dětství, dospělost a stáří. Triquetra spojuje fyzické s intuitivním, dává životu širší rozměr v chápání jeho podstaty, pomáhá nám otevřít se Vyššímu. Jejich propletení pak značí to, že vše je propletené a jedno bez druhého nefunguje, vše je v harmonii, neustále se to proměňuje jedno v druhé, bez začátku a bez konce. Pro kelty znamenala triquetra Trojjedinou Bohyni (Panna - Matka - Stařena) - tři aspekty ženského principu, propojené v jediný celek. Symbol byl používán keltskými kněžími (druidy) při všemožných rituálech, pro znásobení účinku. Číslice tři byla pro kelty velmi důležitá v tom ohledu, že vnímali svět, jako tříúrovňový: 1.- pozemský svět lidí, 2.- dolní (Jiný svět), ve kterém žijí duše našich zemřelých předků, a horní, duchovní svět dokonalých bytostí. 

Materiál
kůže, dřevo

Délka x šířka spony
10 x 6,3 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kyvadlo velká kniha, A. Stangl Kyvadlo velká kniha, A. Stangl Kód: PEM-0185566
Tato kniha o práci s kyvadlem, jejímž autorem je Dr. Anton Stangl, prozradí…
398 Kč