Kouzlo maličkostí - Anselm Grün

Připraveno k odeslání
168 Kč
Kód: KAR-KSM010
Produktové číslo: 9788087529195
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

"Jak nalézt klid, smíření a spokojenost? Jak se radovat ze života, i když čelíme těžkostem? Jak se ukotvit v sobě samém a nenechat se zmítat bouřemi života?" 

Snaha dostát všem požadavkům doby nás neúprosně žene k podávání někdy téměř nadlidských výkonů. Neustále se zbytečně porovnáváme s ostatními a mnohdy máme přehnané nároky a očekávání. Pořád na sobě chceme něco měnit, střídáme diety, životní styly a různé psychologické metody, abychom se sebou byli spokojenější. Přikládáme obrovskou váhu tomu, jak se na nás dívají ostatní. Není divu, že jsme nejen frustrovaní, ale smysl života se nám ztrácí v nedohlednu. Mnohdy si tímto způsobem života pod tlakem přivodíme i vážné nemoci. Nejde stále víc pracovat a stále víc hromadit, ani se stresovat věcmi, které nemůžeme ovlivnit. Nic neroste do nebe.

Filosof a teolog Anselm Grün radí, jak začít žít harmoničtější a radostnější život, těšit se ze vztahů, z toho, že jsme na světě, být se sebou spokojeni a zároveň být přínosem pro svoje bližní, jak objevit vnitřní klid a jak zkrátka nepromarnit svůj život zbytečnostmi.

Anselm Grün (* 1945) je mnich benediktinského opatství v německém Münsterschwarzachu a vyhledávaný duchovní průvodce. Patří k nejčtenějším křesťanským autorům současnosti, jeho knihy se překládají do mnoha jazyků. 

Autor:  Anselm Grün
Nakladatelství: Alpha book 2018
Vazba: brožovaná
Počet stran: 88

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují