Koule Kalcit žlutý 6 cm  - 1
Koule Kalcit žlutý 6 cm  - 2
Koule Kalcit žlutý 6 cm - 1/2Koule Kalcit žlutý 6 cm - 2/2

Koule Kalcit žlutý 6 cm

Kód: SVK-22-6
Žlutý kalcit energizuje, čistí a harmonizuje zejména nižší čakry. Povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, otevírá nás životu a podporuje ochotu navazovat kontakty.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
746 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Koule Kalcit žlutý 6 cm

Koule je nejdokonalejší prostorový útvar. Nesměruje energii, ale vyzařuje rovnoměrně na všechny strany. Kouli z polodrahokamu lze tedy použít jako harmonizační prvek v místnosti. Ale velmi dobře se také uplatní při relaxaci. Stačí udělat si tichou chvilku pro sebe, vzít kamennou kouli do ruky a kroužením v dlaních absorbovat energii kamene. Dojde tak k utišení mysli, uvolnění těla a hluboké relaxaci. A z hluboké relaxace je již jen krůček k meditaci, tedy stavu bez myšlenek. Nic neosvěží ducha, mysl i tělo více než takové spočinutí a utišení... 

Kalcit (vápenec) patří do jedné z nejvíce rozšířených skupin minerálů na světě. Vyskytuje se v různých barevných variantách (v závislosti na obsažených sloučeninách či prvcích). Žlutý (zlatý) kalcit je kamenem radosti, lehkosti, nezdolného optimismu a štěstí. Tento kámen má silnou, vysoce pozitivní energii, vedle které je docela těžké být negativní, letargický, líný, nečinný, bez nálady, motivace a chuti k životu. Jednoduše - on to nedovoluje. Žlutý kalcit čistí energie v místnosti, kde je uložen. Žlutý kalcit energizuje, čistí a harmonizuje zejména nižší čakry. Povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, otevírá nás životu a podporuje ochotu navazovat kontakty.

Kalcit zklidňuje roztěkanou mysl a učí ji soustředit se. Pomáhá rozvinout schopnost analýzy, rozlišovací schopnosti a bystřit úsudek. Je vhodný pro každého, kdo si potřebuje udělat jasno, stanovit si cíle, priority, aby naastolil ve svém životě změny, které povědou k pozitivnějšímu a akčnějšímu životu. Žlutý kalcit podporuje schopnost proměňovat myšlenky v činy. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá nám v životě překonávat nezdary. 

Kalcit a léčení
Kalcit reguluje hormonální hladinu, působí na svaly a klouby, napomáhá usazování vápníku v kostech, současně však brání jejich zvápenatění. Má pozitivní vliv na střevní flóru a na kůži. Kalcit je vhodný jako podpůrný prostředek při potížích s ledvinami i slinivkou. U malých dětí napomáhá růstu. Elixír z kalcitu účinně působí na kůži, vředy, bradavice a hojí rány.

Čištění a nabíjení kamene
Kalcit lehce omyjte vodou a nabíjejte na křišťálovém písku, drti, kamíncích křišťálu nebo křišťálové drúze na běžném denním světle.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy náušnice Životní síla, červená Fantasy náušnice Životní síla, červená Kód: LH-NC115
Fantasy náušnice se skleněnými opalizujícími rudými čočkami budou neustále…
354 Kč
LFB Kombinovaná esence rozhodnost BIO LFB Kombinovaná esence rozhodnost BIO Kód: LFB-ROZH
Pro ty, co se cítí ztraceni a nerozhodní. Pomáhá pročistit a vyjasnit pohled na svět.
419 Kč
Svoboda - odvaha být sám sebou - Osho Svoboda - odvaha být sám sebou - Osho Kód: KOS-OD-OSHO
Jediná svoboda, která existuje, je svoboda vaší duše...
228 Kč
Lavennis podložka ke klávesnici, modrá Lavennis podložka ke klávesnici, modrá Kód: LAV-025
Podložka ke klávesnici přispívá k prevenci syndromu karpálního tunelu.
288 Kč