Koule Kalcit žlutý 4 cm

Připraveno k odeslání
399 Kč
Kód: SVK-22-4
Kategorie: Výrobky z kamenů
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Koule je nejdokonalejší prostorový útvar. Nesměruje energii, ale vyzařuje rovnoměrně na všechny strany. Kouli z polodrahokamu lze tedy použít jako harmonizační prvek v místnosti. Ale velmi dobře se také uplatní při relaxaci. Stačí udělat si tichou chvilku pro sebe, vzít kamennou kouli do ruky a kroužením v dlaních absorbovat energii kamene. Dojde tak k utišení mysli, uvolnění těla a hluboké relaxaci. A z hluboké relaxace je již jen krůček k meditaci, tedy stavu bez myšlenek. Nic neosvěží ducha, mysl i tělo více než takové spočinutí a utišení... 

Hmotnost cca
152 g

Upozornění
Kalcit je přírodní kámen a má určitou variabilitu v zabarvení (větší či menší intenzita žluté barvy). Každý kousek je originální a nemůžeme fotit všechny, proto prosíme berte na vědomí přirozenou vlastnost tohoto kamene. Děkujeme.

Pro zakoupení podstavce pod kouli, klikněte zde na heslo Podstavec.

Kalcit (vápenec) patří do jedné z nejvíce rozšířených skupin minerálů na světě. Vyskytuje se v různých barevných variantách (v závislosti na obsažených sloučeninách či prvcích). Žlutý (zlatý) kalcit je kamenem radosti, lehkosti, nezdolného optimismu a štěstí. Tento kámen má silnou, vysoce pozitivní energii, vedle které je docela těžké být negativní, letargický, líný, nečinný, bez nálady, motivace a chuti k životu. Jednoduše - on to nedovoluje. Žlutý kalcit čistí energie v místnosti, kde je uložen. Žlutý kalcit energizuje, čistí a harmonizuje zejména nižší čakry. Povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, otevírá nás životu a podporuje ochotu navazovat kontakty.

Kalcit zklidňuje roztěkanou mysl a učí ji soustředit se. Pomáhá rozvinout schopnost analýzy, rozlišovací schopnosti a bystřit úsudek. Je vhodný pro každého, kdo si potřebuje udělat jasno, stanovit si cíle, priority, aby nastolil ve svém životě změny, které povedou k pozitivnějšímu a akčnějšímu životu. Žlutý kalcit podporuje schopnost proměňovat myšlenky v činy. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá nám v životě překonávat nezdary. 

Kalcit a léčení
Kalcit reguluje hormonální hladinu, působí na svaly a klouby, napomáhá usazování vápníku v kostech, současně však brání jejich zvápenatění. Má pozitivní vliv na střevní flóru a na kůži. Kalcit je vhodný jako podpůrný prostředek při potížích s ledvinami i slinivkou. U malých dětí napomáhá růstu. Elixír z kalcitu účinně působí na kůži, vředy, bradavice a hojí rány.

Čištění a nabíjení kamene
Kalcit lehce omyjte vodou a nabíjejte na křišťálovém písku, drti, kamíncích křišťálu nebo křišťálové drúze na běžném denním světle.

Facebook komentáře

Štítky