Kokosový olej Kuumba s Jasmínem 29,57 ml

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
247 Kč
Kód: HT-KM685
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Certifikovaný, organický, eticky vyrobený jasmínový kokosový olej je čistý, hojivý, ručně vyráběný. Je čistou organickou výživou pro pokožku, bohatý na vitamíny D, E a antioxidanty. Dodává pokožce zářivý, mladistvý vzhled. Lze jej použít i jako vyživující ošetření, které dodá krásu a lesk vašim vlasům. Jasmínový olej lze přidat do koupele a užít si nejen krásnou vůni, ale i hedvábnou jemnost vaší kůže po koupeli. I masáž s tímto olejem je velmi příjemná a voňavá. 

Vyrobeno
z kokosového oleje naplněného jasmínovými květy

Upozornění
Sedminent je přírodního charakteru, není závadou. Zkapalňuje při 76 stupních a tuhne při nižších teplotách. Dodáváno v pevném stavu, ale během přepravy se může změnit. Při otevírání buďte opatrní. Není latexový. 

Informace o trvanlivosti a expiraci
Všechny kokosové oleje vyrobené v Kuumba obsahují číslo šarže a mají trvanlivost 3 roky od data výroby.

Výrobce Kuumba
Společnost Kuumba výrobce přírodní kosmetiky
Ve svahilštině znamená kuumba zvláštní typ tvořivosti - "Učinit věci krásnějšími pro prospěch komunity". Již více než 35 let je to poslání společnosti Kuumba Made, globálně vědomé společnosti, která čerpá z bylin a staré moudrosti.  Vytváří vynikající oleje, léčebné masky a výrobky pro péči o tělo, které jsou naplněny nejmodernějšími botanickými přísadami. 

Společnost se narodila z lásky k přírodnímu světu. Květiny a byliny, které používají, jsou buď pěstovány v jejich vlastní organické zahradě, sklizené na certifikovaných ekologických farmách nebo z eticky divoké sklizně. Pro výrobu jsou vybírány pouze nejkvalitnější a nejúčinnější rostlinné výtažky, exotické pryskyřice a esenciální oleje z celého světa. Zpracovávané za nízkých teplot, což zajistí, že jsou živé složky přípravků stále terapeutické. Každý produkt, který výrobce vytváří, je pečlivě zvážen z hlediska zdraví.

Výrobky Kuumba Made jsou živé, efektivní a živící produkty, vyráběné čistě záměrně ručně, v malých dávkách. Vizí Kuumba je stvoření globální společnosti, která se angažuje s rodinami a komunitami na celém světě, aby podpořila a povznášela své živé, prostřednictvím spravedlivého obchodu a udržitelných ekologických postupů.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost