Kokosové mléko sušené Bio 300 g

Kokosové mléko sušené Bio 300 g

Kód: GINK-A1501 Produktové číslo: 8595664600298
Sušené kokosové mléko, to je instantní prášek k přípravě lahodného kokosového mléka nebo krému.
Připraveno k odeslání
179 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kokosové mléko sušené Bio 300 g

Sušené kokosové mléko, to je instantní prášek k přípravě tekutého kokosového mléka nebo krému. Kokosové mléko (nikoliv kokosová voda) se získává lisováním dužiny kokosových ořechů. Z větší části obsahuje kokosový olej, který znemožňuje přeměnu na instantní prášek. Proto jsou přidané přísady (stabilizátory) oleje, které umožní při sušení přeměnu v prášek. Výrobek neobsahuje kasienát ani jiné přísady na bázi mléka.

Kokosové mléko či krém je ideální pro použití do asijských pokrmů, směsí kari, omáček, rýže, sladkých dezertů, pečiva, sladkostí, pro přípravu zmrzlin, jogurtů a krémů. Lze jej konzumovat přímo v suchém stavu. Skvěle se hodí pro přípravu alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů (například Piňa Colada). Ideální na snídani jako zdroj energie. Kokosové mléko je velmi vhodné také pro sportovce - je pohotovým zdrojem energie.

Kokos je dobrým zdrojem vitamínu C v těle. Obsahuje rovněž vitamín B1, niacin, kyselinu listovou, vitamín E. Významnější podíl mají v kokosovém mléce i draslík, fosfor, kyselina pantotenová, sodík, jód, železo, vápník, hořčík a selen. Kokosové mléko je zdrojem vlákniny.

Složení
Dehydrovaný extrakt z dužiny BIO kokosových ořechů 97,5%
BIO Maltodextrin 2%
BIO Arabská guma 0,5%

Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 2958 kJ / 708 kcal
Bílkoviny: 11,6 g
Sacharidy: 20 g, z toho cukry 1 g
Tuky: 64,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 60,6 g
Vláknina: 0 g
Sůl: 0,06 g

Hmotnost
300 g

Země původu
Vietnam

Použití - výroba kokosového mléka
Sušené kokosové mléko obsahuje 60 - 65 % kokosového oleje, který má bod tání při 23 - 26°C. Proto je nutné rozpouštět jej v teplé či horké vodě (lze použít mixer, shaker nebo obyčejnou vidličku). Smícháním kokosového prášku s teplou až horkou vodou (1 - 3 polévkové lžíce na 200 ml vody) získáme vynikající kokosové mléko požadované hustoty. 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Uchovejte na suchém místě v uzavřeném obalu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky