Kniha stínů - Keltský strom

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
319 Kč
Kód: CRYMA-JOU12
Produktové číslo: 9788865270608
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kniha Stínů, to je magický deník, určený pro zápisy rituálů, věšteb, snů, znamení, záměrů, postřehů či prožitků nebo vykreslování symbolů. Tato nádherná kniha stínů, zdobená motivem Stromu Života, má pevný obal, který se na přední straně uzavírá na magnet. Všechny listy deníku jsou čisté, bez linek.

Symbolika Stromu Života
Strom je symbolem síly, stability, života, tvořivosti a plodnosti. Proč? Protože v sobě propojuje síly Nebes a Země - duchovní a materiální. Jedině toto spojení umožňuje tvořit a plodit - pro potěšení a dobro všech. Zatímco se jeho kořeny ztrácejí hluboko v zemi, ze které berou živiny a sílu, jeho mohutný kmen stojí v prostoru, jeho větve se rozrůstají do stran a vrcholek míří k Nebi, odkud čerpá vesmírnou energii. Díky spojení sil Nebe a Země vznikají květy a plody. Jeho rozvětvená koruna poskytuje útočiště obrovskému množství jiných živých tvorů. Když se nad tím člověk zamyslí, zjistí, že symbolika stromu je ještě mnohem hlubší. Stejně tak jako stromy, i my stojíme mezi Nebem a Zemí. Jsme schopni přijímat sílu z obou sfér, růst, plodit a tvořit pro dobro všech. 

Pokud jste si design Strom Života oblíbili, a přejete si vidět ještě další produkty s tímto symbolem, klikněte na výraz Strom Života.

Výška x šířka knihy
18,5  x 13,5 cm

Počet listů cca
200

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost