Kniha stínů - Jednorožec  - 1
Kniha stínů - Jednorožec  - 2
Kniha stínů - Jednorožec  - 3
Kniha stínů - Jednorožec - 1/3Kniha stínů - Jednorožec - 2/3Kniha stínů - Jednorožec - 3/3

Kniha stínů - Jednorožec

Kód: LH-ART59
Jednorožci jsou průvodci čistých duší. Tato kniha stínů s jednorožcem bude skvělým zápisníkem vašich snů, myšlenek, postřehů, znamení, obrazů a fantazií.
Připraveno k odeslání
276 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kniha stínů - Jednorožec

Jednorožci jsou bájná stvoření - ovšem jen pro ty, kteří jsou zaměřeni na svět ve 3D a neuznávají existenci jiných světů, jen proto, že nejsou fyzickými smysly postřehnutelné. Ti, kdo vědí, že tento svět není tím jediným existujícím, ti, kteří mají rozšířené vědomí, ti, jejichž srdce, myšlenky, úmysly, slova i činy, jsou čisté, už svět jednorožců a vílích bytostí dávno objevili. Jednorožci z tohoto světa nezmizeli, to jen my lidé jsme zhrubli natolik, že je nejsme schopni vnímat.

Jednorožci nám připomínají, kdo skutečně jsme. Zatímco andělé působí přes srdce, jednorožci působí přes duši. Jejich roh se dá přirovnat ke kouzelné hůlce, z níž proudí božská energie. Kamkoli toto světlo namíří, tam přichází uzdravení. Je to nejen léčení na úrovni fyzické a citové, ale i léčení duše. Rozpouštějí a uzdravují v duši ty nejhlubší, nejpronikavější rány, které vás možná sužovaly po mnoho životů. Jste-li připraveni, jednorožci vám pomohou očistit karmu, a to jak vaši osobní, tak i karmu vaší rodiny, nebo i karmu spojenou s vaší zemí. Stačí je zavolat na pomoc. Tito ušlechtilí nebeští koně hledají ty, kteří vyzařují světlo a vidí více než jen sebe samotné. Hledají lidi, kteří touží pomáhat druhým a měnit svět k lepšímu, i kdyby to měla být jen jeho malá část. Jedním z největších darů, kterých se vám může v životě dostat, je spojit se se svým jednorožcem. Jednorožci šíří Boží lásku a promlouvají vždy jen o ní.

Kniha Stínů, to je magický deník, určený pro zápisy rituálů, věšteb, snů, znamení, záměrů, postřehů či prožitků nebo vykreslování symbolů. Kniha má pevný obal s obrázky, do zadní strany obalu knihy je implantována guma pro zajištění proti náhodnému otevření deníku. Uvnitř knihy jsou černobílé obrázky jednorožců, listy deníku jsou z převážné většiny čisté, bez linek.

Rozměry
22 x 15,5 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kyvadlo - čakra - křišťálový hranol a kulička Kyvadlo - čakra - křišťálový hranol a kulička Kód: CRYMA-XXCP3P-1
Luxusní čakrové kyvadlo, v podobě léčitelské hůlky s kuličkou a…
399 Kč
Vonné tyčinky fantasy - Fialový drak s růží Vonné tyčinky fantasy - Fialový drak s růží Kód: CRYMA-IS66723 Nejoblíbenější
Vůně těchto tyčinek je velmi povzbudivá. Ideální do podzimních a zimních dnů,…
44 Kč