Kniha stínů fantasy - Strom Života

Připraveno k odeslání
349 Kč
Kód: NM-B0144A3
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Strom Života je symbol odkazující na stabilitu, sílu, nezdolnost, inspiraci, plodnost a službu druhým. Kniha stínů se Stromem Života a osmi pentagramy bude úžasným dárkem pro každého skutečného Tvůrce věcí dobrých. Zapisovat si můžete nejen své rituály, věštby, sny, znamení, záměry, postřehy, prožitky či nápady, ale také si do něj můžete vykreslovat symboly, znaky či léčivé rostliny. Kniha má velmi pevný obal, listy jsou čisté bez linek, vazba je brožovaná.

Rozměry
17,5 x 12,5 cm


Strom je symbolem síly, stability, života, tvořivosti a plodnosti. Proč? Protože v sobě propojuje síly Nebes a Země - duchovní a materiální. Jedině toto spojení umožňuje tvořit a plodit - pro potěšení a dobro všech. Zatímco se jeho kořeny ztrácejí hluboko v zemi, ze které berou živiny a sílu, jeho mohutný kmen stojí v prostoru, jeho větve se rozrůstají do stran a vrcholek míří k Nebi, odkud čerpá vesmírnou energii. Díky spojení sil Nebe a Země vznikají květy a plody. Jeho rozvětvená koruna poskytuje útočiště obrovskému množství jiných živých tvorů. Když se nad tím člověk zamyslí, zjistí, že symbolika stromu je ještě mnohem hlubší. Stejně tak jako stromy, i my stojíme mezi Nebem a Zemí, jsme schopni přijímat sílu od obou, propojovat hmotné s duchovním a díky tomu je nám umožněno tvořit pro dobro všech. 

Symbol Stromu Života nám neustále připomíná, že jsme tu proto, abychom tvořili lepší svět, abychom se rozvíjeli, abychom žili. Připomíná nám také, že se o plody svého konání máme dělit s ostatními, protože jedině tak bude životní energie proudit - od nás směrem ven a zvenku směrem k nám. Plody naší práce nemají být hromaděny, protože tak energie stagnuje a zahnívá. Plody naší práce mají být k užitku a radosti všem.

Facebook komentáře

Štítky