Podívejte se do kategorie Andělé

Kniha stínů fantasy - Sova na křišťálové kouli

Kniha stínů fantasy - Sova na křišťálové kouli

Kód: ARCHIV-NM-B0148A3
Nádherná luxusní kniha stínů s motivem sovy na křišťálové kouli bude jistě zajímat všechny, kdo se zabývají komunikací s jemnohmotným světem, magií, výkladem snů, rituály, či výklady karet.
Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
274 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kniha stínů fantasy - Sova na křišťálové kouli

Nádherná luxusní kniha stínů s motivem sovy na křišťálové kouli bude jistě zajímat všechny, kdo se zabývají komunikací s jemnohmotným světem, magií, výkladem snů, rituály, či výklady karet. Do tohoto magického deníku si můžete zapisovat všechna znamení, výklady z karet, své postřehy, přání nebo sny, prostě cokoliv, čím se zabýváte, a souvisí s vaší magickou cestou.

Kniha Stínů, to je magický deník, určený pro zápisy rituálů, věšteb, snů, znamení, záměrů, postřehů či prožitků nebo vykreslování symbolů. Kniha stínů má pevný obal s luxusně zpracovaným motivem sovy na křišťálové kouli, integrovanou textilní záložku, všechny listy deníku jsou čisté, bez linek.

Sova je nočním orlem, jenž cestuje nocí zcela beze strachu. Tmy není třeba se bát. Symbolicky je sova spojována s jasnovidností, astrálním cestováním a bílou i černou magií, je patronkou mnoha čarodějů a čarodějnic. V mnoha kulturách světa je sova považována za symbol moudrosti (nejčastěji je zobrazována s knihou). Je to proto, že sova vidí i to, co není na první ani druhý pohled zřejmé. Je mistryní umění jasnovidění. Tam, kde jsou všichni klamáni, sova vidí a ví vše, nelze ji obelhat, sova zná Pravdu. Sova je představitelkou ostrého vhledu, symbolem pravdy a jasného vnímání všeho, co je.

Design Sova na křišťálové kouli je navržen uznávanou umělkyní paní Lisou Parker. Pokud jste si tento design oblíbili, podívejte se ještě na další produkty s tímto magickým designem: Sova na křišťálové kouli

Výška x šířka knihy
17,5  x 12,5 cm

Počet listů
80 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.