Kniha stínů fantasy - Půlnoční posel

Kniha stínů fantasy - Půlnoční posel

Kód: ARCHIV-NM-B0138A3
Luxusní kniha stínů se sovími strážci a Půlnočním poslem bude nádherným dárkem pro každého, kdo se zabývá výkladem karet, věštěním, sny, vizemi, přáními..... Svá tajemství a přání jim můžete bez obav svěřit - budou jimi důkladně střežena.
Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
274 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kniha stínů fantasy - Půlnoční posel

Tato luxusní kniha stínů s nádherně zpracovaným magickým designem sových strážců a Půlnočního posla bude nádherným dárkem pro každého, kdo se zabývá výkladem karet, věštěním, sny, vizemi, přáními..... Svá tajemství a přání jim můžete bez obav svěřit - budou jimi důkladně střežena. V knize je integrovaná textilní záložka, všechny listy deníku jsou čisté, bez linek.

Sova je nočním orlem, jenž cestuje nocí, je spojena s jasnovidností, astrálním cestováním a bílou magií, je patronkou čarodějů a čarodějnic. V mnoha kulturách světa je sova považována za symbol moudrosti (nejčastěji je zobrazována s knihou). Je to proto, že sova vidí i to, co není na první ani druhý pohled zřejmé. Je mistryní umění jasnovidění. Tam, kde jsou všichni klamáni, sova vidí a ví vše, nelze ji obelhat, sova zná Pravdu. Sova je představitelkou ostrého vhledu, symbolem pravdy a jasného vnímání všeho, co je. 

I sovy, i když se to zdá být zvláštní, mají svou Paní. Její jméno je neznámé, její tvář nikdo nespatřil, jen stopy jejích bosých nohou, jdoucí zasněženou měsíční krajinou. Jaká je - paní bílých sov? To ví jen němí bílí půlnoční poslové, ti, jejichž křídla šumí neslyšně, ti, jejichž zlato žluté oči probleskují ztemnělým lesem, zatímco sněží. Uvidíte-li je, zeptejte se jich!

Tento design navrhla uznávaná umělkyně Anne Stokes. Pokud jste si tento motiv oblíbili, pak vás možná budou zajímat i další produkty s motivem Půlnočního posla.

17,5  x 12,5 cm

Počet listů
80 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.