Kniha stínů fantasy - Paní havranů

Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
274 Kč
Kód: ARCHIV-NM-B0312B
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherná kniha stínů s magickým designem Paní havranů bude dobrým dárkem pro každého, kdo se zabývá výkladem karet, věštěním, sny, vizemi, přáními... V knize je integrovaná textilní záložka, všechny listy deníku jsou čisté, bez linek. Motiv Paní havranů navrhla uznávaná umělkyně, paní Anna SteinbauerPokud jste si tento design oblíbili, mohlo by vás zajímat ještě toto další zboží s motivem havranů.

Výška x šířka knihy
17,5  x 12,5 cm

Počet listů
80 cm

To, co je za projeveným
Dříve než vznikl svět (než vzniklo cokoliv), byla Velká Prázdnota - nekonečné černé nic, které je jakýmsi mnohorozměrným plátnem, na němž všechno existuje. Tato prázdnota je domovem Velkého Ducha (tedy toho, který všemu dává život). Je třeba pochopit, že tato prázdnota (temno) je součástí nás samých, a že dříve nebo později budeme s její silou konfrontováni. Poznání stínů a temných zákoutí naší duše nám zcela neočekávaně přináší objevení svých vlastních, skrytých magických schopností. Díky poznání svého temna můžeme skutečně vyrůst.

Magická stezka
Černá barva znamená hledání odpovědí, duchovní cestu, magii, poznání iluzí, stínů, poznání proměnlivosti forem. Každý, kdo vstoupil na magickou stezku, prošel dříve nebo později i touto cestou. Bez poznání prázdnoty a temna nelze tvrdit, že víme, co je světlo. Každý mág to ví.

Havran - posel z jiných světů a léčitel
Černá, prázdná, je barva toho, co je za vším, tak černá, jako havran sám. Černý havran je vnímán jako posel s křídly, kurýr, jenž cestuje se vzkazy mezi projeveným (hmotou) a neprojeveným (mateřskou prázdnotou). Přináší zvěsti o změnách, jenž se v našich životech mají stát. Kromě toho, že cestuje mezi světy, je velmi mocným pomocníkem při léčení.

Jak jsme byli zamýšleni
Černý havran je strážcem ceremoniální magie a léčení na dálku (najdeme ho v každém léčebném kruhu). Je to havran, kdo řídí magii léčení a změny vědomí, které s sebou přináší novou skutečnost a zahnání "ne-moci". Havran přináší z Prázdnoty Velkého Tajemství stav dobré kondice, zdraví a spokojenosti. Ve Velké Prázdnotě totiž existuje, zároveň s naší hmotnou formou, i jakýsi otisk naší formy - prvotní plánek toho, kým jsme. Tento "plánek - nákres" je naprosto dokonalý - takto jsme byli stvořeni Velkým Duchem. V této podobě jsme svým vlastním ideálem, nicméně v podobě hmoty se nám mnohdy tento záměr nedaří tak úplně naplnit, děláme chyby, stojíme sami proti sobě a tak se stane, že dojde k závadě - nemoci. Je-li při léčení přivolán černý havran, dovede tuto informaci "dokonalého Já" z Velké Prázdnoty přinést až k léčené osobě.

Kdo tedy tvrdí, že havran je poslem neštěstí? Snad jen ten, kdo se zalekl vlastního stínu!

 

Facebook komentáře