Kniha stínů fantasy - Anděl strážný

Kniha stínů fantasy - Anděl strážný

Kód: ARCHIV-NM-B0316B4
Andělský deník je určen pro zápis andělských znamení, výkladů z karet, postřehů, přání, snů. Vaše zápisky budou pod ochranou mocného anděla.
Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
280 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kniha stínů fantasy - Anděl strážný

Tato překrásná kniha stínů s andělem strážným, který drží v ruce klíč - symbol řešení, bude originálním dárkem pro každého, kdo miluje anděly a zabývá se andělskými poselstvími, komunikací s jemnohmotným světem, s říší andělů nebo třeba výkladem andělských karet. Do tohoto deníku si můžete zapisovat andělská znamení, výklady z karet, své postřehy, přání, sny, prostě cokoliv, čím se zabýváte, a je hodno andělské pozornosti a ochrany.

Kniha Stínů, to je magický deník, určený pro zápisy rituálů, věšteb, snů, znamení, záměrů, postřehů či prožitků nebo vykreslování symbolů. Kniha stínů nebo andělský deník, má pevný obal, integrovanou textilní záložku, všechny listy deníku jsou čisté, bez linek.

Anděl strážný - láska na celý život
Věř, že tvůj anděl strážný je s tebou. Pokud ho požádáš, může ti pomoci, poslat ti inspiraci, radu, či poskytnout vedení. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy a ty zůstaň klidný a sám v sobě. Pamatuj, že každá situace, byť zdánlivě neřešitelná - má své řešení. 

Tento design navrhla uznávaná umělkyně Anne Stokes. Pokud vás motiv upoutal, mohly by vás zaujmout ještě i další produkty s motivem: Anděla strážného

Výška x šířka knihy
17,5  x 12,5 cm

Počet listů
80 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.