Klíčenka Zvěrokruh bukové dřevo - Panna

Připraveno k odeslání
129 Kč
Kód: BV-KL-06
Kategorie: Klíčenky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Klíčenka s motivem znamení Panny je vyrobena z bukového dřeva. Klíčenka je oboustranná (viz fotografie), obrázky jsou zalaminované. Dřevo je nelakované.

Klíčenka byla vyrobena v České chráněné dílně Bevotex, která zajišťuje výrobu didaktických pomůcek, které dodává do mateřských, základních i speciálních škol. Výrobky slouží k rozvoji motoriky, myšlení, představivosti i znalostí dětí.

Rozměry - délka x šířka x tloušťka
5 x 5 x 1,7 cm

Materiál
kov, bukové dřevo, laminát


Panna  23.8. - 22.9.

Živel: země
Vládce: Merkur
Kameny: citrin, jaspis, lapis lazuli, olivín, sardonyx, sodalit, tygří oko

Máte zájem o kameny a výrobky, které jsou určeny pro toto znamení?
Klikněte na heslo: panna

Charakteristika
Lidé ve znamení Panny jsou praktičtí a mají smysl pro pořádek, který jim usnadňuje a zrychluje práci. Jsou spolehliví, mají smysl pro povinnost a snaží se řídit zkušenostmi nejen vlastními. Jsou velmi lítostiví a i když jim vůbec nic není, trpí pocitem, že jsou nemocní. Jejich povaze chybí přirozená radost ze života a svěžest. Svou vytrvalost využívají v umění a vědě, kde díky svě houževnatosti dosahují úspěchů i uznání. Stává se ale, že jejich šikovnost vyúsťuje v pedantství. Typickou charakterovou vlastností obvykle bývá přecitlivělost na kritiku. Při výběru partnera jsou velmi opatrné a náročné. Ideální partner pro toto znamení je Býk, Panna a Kozoroh. 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost