Klíčenka 3D fantasy - Sova na křišťálové kouli

Klíčenka 3D fantasy - Sova na křišťálové kouli

Kód: NM-B0690B4
Sova je představitelkou ostrého vhledu, symbolem pravdy a jasného vnímání všeho, co je. Magická klíčenka se sovou na křišťálové kouli potěší každého milovníka tajemna a magie.
Připraveno k odeslání
129 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Klíčenka 3D fantasy - Sova na křišťálové kouli

Sova je symbolem ostrého vhledu, jasnovidnosti, astrálního cestování a bílé i černé magie, je patronkou mnoha čarodějů a čarodějnic. Zajímavý přívěsek na klíče, s magickým 3D motivem sovy na křišťálové kouli, bude originálním dárkem! Přívěsek je oboustranný, 3D motiv sovy, zalitý ve skle, je na obou stranách klíčenky. Originální dárek!

Sova je nočním orlem, jenž cestuje nocí zcela beze strachu. Tmy není třeba se bát. Symbolicky je sova spojována s jasnovidností, astrálním cestováním a bílou i černou magií, je patronkou mnoha čarodějů a čarodějnic. V mnoha kulturách světa je sova považována za symbol moudrosti (nejčastěji je zobrazována s knihou). Je to proto, že sova vidí i to, co není na první ani druhý pohled zřejmé. Je mistryní umění jasnovidění. Tam, kde jsou všichni klamáni, sova vidí a ví vše, nelze ji obelhat, sova zná Pravdu. Sova je představitelkou ostrého vhledu, symbolem pravdy a jasného vnímání všeho, co je.

Design Sova na křišťálové kouli je navržen uznávanou umělkyní paní Lisou Parker. Pokud jste si tento design oblíbili, podívejte se ještě na další produkty s tímto magickým designem: Sova na křišťálové kouli

Celková délka s řetízkem
8,5 cm

Výška x šířka přívěsku
5,5 x 3,5 cm

Materiál
kov, sklo

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky