Klas Imuno C komplex 60 tablet

Klas Imuno C komplex 60 tablet

Kód: KLAS-IMUN-60
Imuno C komplex - doplněk stravy.
Výrobce: KLAS
Poslední kusy na skladě!
460 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Klas Imuno C komplex 60 tablet

Imuno C komplex je unikátní forma vitamínu C s výhodou prodlouženého uvolňování po dobu až 8 hodin zesílená dalšími dávkami. Imuno C komplex je silný antioxidační komplex citrusových bioflavonoidů, rutinu, výtažku ze šípků a jedinečného quercetinu. Normalizuje imunitní systém, podporuje tvorbu kolagenu a ochraňuje důležité životní funkce.

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
Nosič: celuloza, kyselina askorbová, nosič: fosforečnan vápenatý, stabilizátor: metylcelulosa, quercetin, citrusové bioflavonoidy, výtažek ze šípků, rutin, kyselina stearová, nosič: stearan hořečnatý, potah: šelak

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 197 Kj / 47,5 Kcal
Bílkoviny: 2 g
Sacharidy: 2 g
tuky: 3,5 g

Užívání
Pro základní použití jako rozumnou prevenci doporučuji 1 - 2 tablety denně. Pro terapeutické použití mohou, a často i musí, být dávky vyšší. V některých řidších případech může horní hranici dávkování určit až tzv. střevní intolerance - tedy než dojde k průjmu.

Skladování
Skladujte při teplotě do +25 °C v uzavřeném obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění
Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let.

Velikost balení
60 tablet / 48 g


Informace o značce KLAS
Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality již od roku 1991. Důkazem toho jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů. Firma KLAS vznikla jako malá prodejna zdravé výživy. Již zde začali sbírat první bohaté zkušenosti s potravinovými doplňky. Motto firmy KLAS bylo a stále je: Měníme vztah lidí, k vlastnímu zdraví.
Sortiment přípravků KLASu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. 

Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro ně samozřejmostí a vyžadují jejich nekompromisní jakost. Jednotlivé přípravky KLAS jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějící látky. 

Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky KLASu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta KLASu Mění vztah lidí k vlastnímu zdraví.
Další produkty značky KLAS


 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kameny od A do Z - Judy Hall, díl 1 Kameny od A do Z - Judy Hall, díl 1 Kód: PEM-0065618-1
Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je…
399 Kč
Karneol - masážní placička Karneol - masážní placička Kód: BL-TPV1K
Karneol je vynikajícím kamenem pro účely masáží. Je výborný jako podpora při…
75 Kč