Kitl Syrob pomerančový 500 ml

Připraveno k odeslání
139 Kč
Kód: KI-1812-500
Výrobce: Kitl
Kategorie: Nápoje
Produktové číslo: 8595251001729
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Bezkonkurenčně nejchutnější pomerančový sirup, jaký jste kdy pili! Skvělý hustý sirup z pomerančů je vyrobený z pomerančové šťávy dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Na 100 ml sirupu je použito 108 ml ovocné šťávy a dužniny. Sirup je určen k přípravě domácích limonád a nápojů. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Vyrábí se za studena, aby si zachoval zdraví prospěšné látky.

Složení: cukr, pomerančový koncentrát (Citrus x sinensis, 14 %), pomerančová dužnina (Citrus x sinensis, 6 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamín C, konzervant: sorban draselný, přírodní pomerančové aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 ml
energetická hodnota 1433kJ / 341 kcal
tuky <  0,1 g
sacharidy 82 g, z toho cukry 82 g
bílkoviny < 1 g
vitamín C (kyselina L-askorbová) 40 mg (50%*).

Návod k přípravě
Snažíme se, aby byl Syrob hustý poctivý sirup. Proto pro přípravu domácích limonád stačí ředit Syrob s vodou pouze v poměru 1:10, pro výrobu horkého nápoje 1:8.

Skladování
Skladujte v chladnu a temnu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dnů. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu.

Velikost balení
500 ml

Recepty z Kitl Syrob Pomeranč

  • Domácí oranžáda - zalijte led Pomerančovým Syrobem a vychlazenou sodovkou, ozdobte plátky pomeranče.
  • Horký pomeranč - pomerančový Syrob s hřebíčkem a plátkem pomeranče přelijte horkou vodou.
  • Orange passion - smíchejte led  s vodkou a Pomerančovým Syrobem. Přidejte dužninu z plodu mučenky a zalijte vychlazenou sodovkou.
  • Sex on the beach - 4 cl Pomerančového Syrobu Kitl, 4 cl vodky, 2 cl broskvové vodky, 4 cl brusinkového džusu nalijte do ledové tříště, přidejte 1 dcl sodovky a dobře promíchejte.

Informace o značce Kitl

Česká firma z Jablonce nad Nisou, mají radi bylinky i víno a proto chtějí dělat nápoje, které léčí, léky, které chutnají. Navazují na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty. Jan Vokurka, řídící jednatel firmy, pochází z rodu lékařů a lékárníků. Jeho pradědeček Antonín Wellner byl spolumajitelem věhlasné dobrušské firmy Josef Archleb – výrobce léčivých vín a likérů. Jan Vokurka je členem Cechu českých vinařů, což je profesní organizace vinařů z české (ne moravské!) vinařské oblasti.
Jejich patron je pověstný Jan Josef Antonín Eleazar Kittel, slavný lékař a léčitel z pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Za svého života se stal slavným, po smrti legendárním. Pocházel z rozvětvené rodiny s dlouhou ranhojičskou tradicí, lékařem se stal také jeho prvorozený syn Josef Pavel, další čtyři byli ranhojiči a lékárníky. Avšak pouze on nade všechny vynikal. Přijímal pacienty z Vídně, léčil šlechtu v daleké Praze, staral se i o chudé nemocné v širokém okolí Jizerských hor a Krkonoš. Jeho úspěchy, sláva a majetek daly podnět k mnoha faustovským legendám a pověstem.

Další produkty značky Kitl


Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost