Kitl Meducínka 500 ml

Připraveno k odeslání
190 Kč
Kód: KI-1502-500
Výrobce: Kitl
Produktové číslo: 8595251000449
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Meducínka Kitl je medicinální sirup, jehož jednotlivé složky pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost organizmu. Přípravek je registrován jako doplněk stravy (Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví).

  • výrobek roku 2012 pro Liberecký kraj
  • obsahuje pouze cukr z ovoce a žádný cukr řepný, žádná umělá sladidla
  • bez alkoholu

Složení
Propolis, léčivé bylinky (rakytník řešetlákový, třapatka nachová, barbadoská třešeň, růže šípková - plod) a vitamín C v jablečné šťávě. Meducínka obsahuje pouze cukr z ovoce, žádný cukr řepný, žádná umělá sladidla. Bez obsahu alkoholu.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 350 kcal
Bílkoviny: 2,5 g
Sacharidy: 85 g 

Dávkování
doporučená dávka
-    dospělí 40 ml dvakrát denně
-    děti od 6 let 10 ml dvakrát denně
-    děti od 12 let 20 ml dvakrát denně
10 ml = 1 polévková lžíce; přesnou dávku lze taktéž odměřit pomocí rysek na okraji etikety
Meducínka se užívá před jídlem, ráno a večer, po dobu maximálně 7 dnů.

Upozornění
Není určeno dětem do 6 let, osobám citlivým na včelí produkty, těhotným a kojícím ženám. Neužívejte dlouhodobě.

Skladování
Skladujte v chladnu a temnu

Velikost balení
500 ml


Informace o značce Kitl

Česká firma z Jablonce nad Nisou, mají radi bylinky i víno a proto chtějí dělat nápoje, které léčí, léky, které chutnají. Navazují na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty. Jan Vokurka, řídící jednatel firmy, pochází z rodu lékařů a lékárníků. Jeho pradědeček Antonín Wellner byl spolumajitelem věhlasné dobrušské firmy Josef Archleb – výrobce léčivých vín a likérů. Jan Vokurka je členem Cechu českých vinařů, což je profesní organizace vinařů z české (ne moravské!) vinařské oblasti.
Jejich patron je pověstný Jan Josef Antonín Eleazar Kittel, slavný lékař a léčitel z pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Za svého života se stal slavným, po smrti legendárním. Pocházel z rozvětvené rodiny s dlouhou ranhojičskou tradicí, lékařem se stal také jeho prvorozený syn Josef Pavel, další čtyři byli ranhojiči a lékárníky. Avšak pouze on nade všechny vynikal. Přijímal pacienty z Vídně, léčil šlechtu v daleké Praze, staral se i o chudé nemocné v širokém okolí Jizerských hor a Krkonoš. Jeho úspěchy, sláva a majetek daly podnět k mnoha faustovským legendám a pověstem.

Další produkty značky Kitl


 

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují