Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 1
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 2
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 3
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 4
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 5
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 6
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části  - 7
Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 1/7Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 2/7Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 3/7Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 4/7Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 5/7Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 6/7Keramická aromalampa Jin Jang - 2.části - 7/7

Keramická aromalampa Jin Jang - 2. části

Kód: PUCK-OB152
Nádherná aromalampa s mantrou Om gate gate paragate bodhi swaha, jenž je mantrou Jednoty, provoní váš byt a udělá i krásnou dekoraci.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
251 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Keramická aromalampa Jin Jang - 2. části

Nádherná dvoudílná aromalampa Jin Jang je popsaná buddhistickou mantrou - Om Gate Gate Paragate Bodhi Swaha. Tato mantra nás spojuje s okolím, s lidmi, zvířaty, rostlinami a věcmi, vyvádí nás z temnoty oddělenosti a spojuje nás v jednu jedinou Jednotu. Zdroj, z něhož jsme vzešli, je dokonalý, vše zde na zemi je součástí božské jednoty, vše je dokonalé.

Do otvoru v aromalampě vložte čajovou svíčku (tato dvoudílná aromalampa je na dvě svíčky), do misek nalijte vodu a přidejte pár kapek vonného oleje. Mísa na vrcholu se bude pomalu zahřívat, až dosáhne optimální teploty, uvolní se vonné silice vonného oleje. Dbejte na to, aby aromalampa stála na nehořlavém povrchu, ukládejte ji z dosahu dětí a zvířat, dbejte na to, aby v miskách byla při používání stále kapalina. Keramika by mohla přehřátím prasknout.

Máte-li zájem dozvědět se podrobnější informace o symbolu Jin Jangu, klikněte zde na heslo Jin Jang, v našem slovníku.

Rozměr celé aromalampy (oba díly)
výška 9,5 cm
celkový průměr 13 cm

Upozornění
Dva díly aromalampy k sobě nedoléhají zcela natěsno, a to proto, aby byl ke svíčkám dostatečný přístup vzduchu. Pokud by byly díly aromalampy příliš blízko u sebe, nebude ke svíčkám v dostatečné míře proudit vzduch, tím pádem budou svíčky málo hořet, stále zhasínat, díky čemuž nedojde k dostatečnému zahřívání a odpařování oleje.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky