Keltské orákulum zvířat  - 1
Keltské orákulum zvířat  - 2
Keltské orákulum zvířat - 1/2Keltské orákulum zvířat - 2/2

Keltské orákulum zvířat

Kód: PEM-0116362 Produktové číslo: 9788073364731
Nádherné obrázkové vykládací karty se zvířecími motivy zaujmou každého, kdo je fascinován šamanismem a keltskou spiritualitou. Těchto 33 karet vás provede světem moudrosti starých druidů.
Poslední kusy na skladě!
538 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Keltské orákulum zvířat

Nádherné obrázkové vykládací karty se zvířecími motivy zaujmou každého, kdo je fascinován šamanismem a keltskou spiritualitou. Těchto 33 karet vás provede světem moudrosti starých druidů. Druidové, stejně jako domorodí Američané, uctívali zvířata jako posvátné průvodce, strážce a ochránce. Každé zvíře má zcela specifické vlastnosti, které do života člověka vnáší dotek moudrosti i inspirace. Práce s těmito silovými (totémovými) zvířaty je známá po celém světě. V dnešní době vám tato kniha může přinést léčení a pomoc čerpat sílu z intuitivních znalostí. Práce s těmito kartami vám přinese netušené a zajímavé vhledy do vašich životních situací i do budoucnosti.

Autoři této knihy - Philip a Stephanie Carr-Gomm - žijí v Anglii  stojí v čele Řádu bardů, ovatů a druidů, jedné z největších mezinárodních druidských skupin.

Balení obsahuje: 33 karet + ilustrovaná kniha s výklady

Nakladatelství: Fontána

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky