Keltské orákulum stromů

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
538 Kč
Kód: PEM-0094711
Produktové číslo: 9788073364755
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Majestátní silný dub, nezlomný habr, přátelská líska, tajemstvími opředená olše, jeřáb, jasan, bříza... Každý strom má své hluboké jedinečné poselství, svého "ducha", který má co říci těm, kteří chtějí naslouchat. Tato nádherná věštecká sada karet zaujme každého skutečného milovníka stromů a lesní magie vůbec. 

Stromy byly pro Kelty i staré Slovany živými bytostmi, se kterými je možné komunikovat. Za nejposvátnější považovali dub, jasan, lísku, buk, břízu, jabloň, jilm, tis, borovici, javor a lípu. Jaký je rozdíl mezi duší Kelta či Slovana - a naší vlastní duší? Žádný! Tak jako oni, i my můžeme dosáhnout hlubokého spirituálního spojení v podstatě s jakýmkoliv stromem, na který se zaměříme, a se kterým pocítime "jednotu". Můžeme tak činit přímo v přírodě, a můžeme rovněž využít těchto nádherných "stromových" karet.

Zelený muž je starobylá ikona světa přírody - ducha přírody samotné. V sadě Keltského orákula stromů se moudrost stromů a keltského oghamu setkávají, aby přinesly orákulum nesmírné síly. Dvacet pět nádherně ilustrovaných karet zobrazuje každý ze stromů, které vytváří starou keltskou abecedu. Zelený muž je přítomen v každém obrázku - někdy zjevně, jindy skrytě - nás vítá, abychom vstoupili do jeho světa. Zde objevíme lidové tradice stromů, mýty a symboliku a dozvíme se o nejniternějším významu každé karty a jak tyto letité znalosti mohou vést náš život v dnešní době.

Sada orákula obahuje knihu významů (190 stran) a 25 karet.

Autor: Mgr. Milena Valušková 
Nakladatelství: Fontána 2009

 

Facebook komentáře