Kamenné číše 2 ks, onyx - aragonit

Kamenné číše 2 ks, onyx - aragonit

Kód: BL-OPS2B75
Dvě luxusní kamenné číše z pákistánského onyxu aragonitu jsou adeptem na vskutku originální dárek.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
528 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kamenné číše 2 ks, onyx - aragonit

Dvě luxusní kamenné číše z pákistánského onyxu aragonitu (onyxového mramoru) jsou adeptem na vskutku originální dárek. Číše jsou vyrobeny z přírodního kamene, každý kousek se může svým zabarvením a "kresbou" lišit od číší na fotografii. Uvedená cena je za pár číší.

Aragonit je kámen přiřazený planetě Mars a ohnivému živlu. Aragonit je ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje a dodává energii. Aragonit čistí energetické blokády, je výborný při stavech neklidu, napětí či zlostných stavech. Aragonit učí trpělivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Nabízí posilu a podporu, je rovněž vhodný jako podpora duchovního růstu a ocení ho také ti, kteří se učí disciplíně a zodpovědnosti. Aragonit zklidňuje, podporuje rovnováhu (stabilizace základní kořenové čakry Muladhara) a koncentraci. Aragonit pomáhá ukotvení lidí se sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Aragonit a léčení
Aragonit zahřívá a šíří energii po těle. Jeho působení má vliv na ukládání vápníku v těle, byl zaznamenán i blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Aragonit posiluje imunitní systém, ulevuje od bolesti a svalových křečí. Pomáhá proti nočnímu neklidu.

Celková výška x průměr číše 
20 x 6 cm

Vnitřní půměr a výška užitné části
5,2 x 8 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky