Kamenné číše 2 ks, onyx - aragonit

Kamenné číše 2 ks, onyx - aragonit

Kód: BL-OPS2B75
Dvě luxusní kamenné číše z pákistánského onyxu aragonitu jsou adeptem na vskutku originální dárek.
Poslední kusy na skladě!
528 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kamenné číše 2 ks, onyx - aragonit

Dvě luxusní kamenné číše z pákistánského onyxu aragonitu (onyxového mramoru) jsou adeptem na vskutku originální dárek. Číše jsou vyrobeny z přírodního kamene, každý kousek se může svým zabarvením a "kresbou" lišit od číší na fotografii. Uvedená cena je za pár číší.

Aragonit je kámen přiřazený planetě Mars a ohnivému živlu. Aragonit je ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje a dodává energii. Aragonit čistí energetické blokády, je výborný při stavech neklidu, napětí či zlostných stavech. Aragonit učí trpělivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Nabízí posilu a podporu, je rovněž vhodný jako podpora duchovního růstu a ocení ho také ti, kteří se učí disciplíně a zodpovědnosti. Aragonit zklidňuje, podporuje rovnováhu (stabilizace základní kořenové čakry Muladhara) a koncentraci. Aragonit pomáhá ukotvení lidí se sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Aragonit a léčení
Aragonit zahřívá a šíří energii po těle. Jeho působení má vliv na ukládání vápníku v těle, byl zaznamenán i blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Aragonit posiluje imunitní systém, ulevuje od bolesti a svalových křečí. Pomáhá proti nočnímu neklidu.

Celková výška x průměr číše 
20 x 6 cm

Vnitřní půměr a výška užitné části
5,2 x 8 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky