Kalimba Mombassa

Připraveno k odeslání
2.046 Kč
Kód: RAI-db9
Kategorie: Hudební nástroje
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tato větší kalimba má zvuk tak čistý a krásný, že ji prostě nedáte z rukou. Je vyrobena z dřevěné ozvučnice, natažené kožené blány a kovu. Její zvuk je skutečně z jiného světa. Probouzí hravost, mírnost, lásku, fantazii, víru v dobro. Je hluboce relaxační, naladí vás na zcela jinou strunu. Zcela určitě se budete radovat, protože k tomu tento zvláštní hudební nástroj vlastně slouží - k radosti. Tóny této kalimby vám určitě připomenou něco z dětství - dětskou hravost, spontaneitu, bezstarostnost a lehkost Bytí. Tedy přesně to, co nám jako dospělým tolik chybí. Hra na kalimbu vás dokáže přeladit z negativa na pozitivno a budete-li hrát před spaním, budete sladce usínat (vyzkoušeli jsme).

Kalimba (mbira) je prastarý Africký perkusní hudební nástroj, jehož zvuk je příjemný a hřejivý jako samotné Slunce! Svým laděním podporuje pozitivní myšlení, náladu dobrou, družnou, srdečnou. Hra na kalimbu je snadná, hraje se na ni brnkáním pomocí palců na kovové plíšky - lamely. Ladění se provádí posunováním lamel.

Rozměry - délka x šířka x výška kalimby cca
19,5 x 15 x 4,8 cm

Země původu
Vietnam

Poznámka
Upozorňujeme, že se jedná o domorodý výrobek. To znamená, že není vyroben podle přísných evropských standardů. Za to má duši.

Facebook komentáře

Štítky