Kabelka IINII Glamour - Fram modrá

Připraveno k odeslání
868 Kč
Kód: FO-KAB-10
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Elegantní dámská kabelka, v barvě temně modré, je vyrobena z voskované imitace kůže. Uzavírání je na vnitřní kovový zip, vnitřek kabelky je z nepromokavého materiálu. Kabelka má uvnitř dvě kapsy uzavíratelné na zip - jedna kapsa je po boku, druhá dělí kabelku podélně. Dále jsou dvě malé kapsičky na klíče, mobil nebo drobné předměty. Kabelka má jeden dlouhý nastavitelný popruh, který je ke kabelce připnut karabinkou (lze jej tedy odepnout) a dva kratší popruhy přes rameno, jejichž délku lze rovněž nastavit. Spodní část kabelky je pevná, takže lze kabelku (plnou) bez problému postavit na zem, aniž by se převrhla.

Materiál PU - polyuretan - "PU kůže"
PU kůže je inovativní materiál, který vypadá a na dotek působí stejně jako pravá kůže. Materiál je vyráběný z vysoce kvalitní polyuretanové pryskyřice a ultrajemného mikrovlákna, schopného napodobovat strukturu pravé kůže. PU kůže má měkkou texturu, vysokou odolnost a trvanlivost, jednoduchou údržbu. Od pravé kůže je na první pohled k nerozeznání. PU kůže je vyrobena z podkladového materiálu (textilní nebo syntetické tkaniny), která se potáhne povrchovou vrstvou polyesteru s pružným polymerem. Na něm se pak vypracuje vzhled realistické imitace pravé zvířecí kůže. Polyuretanová kůže je měkká, nedochází k jejímu popraskání a olupování. Zůstává hladká a pružná, je odolná vůči oděru, je pevná v tahu. Polyuretan nevytváří dioxiny, proto je je považován za ekologičtější než například Vinyl.

Údržba
PU kožené kabelka je vyrobena z polyuretanové pěny. Má krásný vzhled, je odolná, krásně drží tvar, má dostatečnou odlnost vůči popraskání. Je snadno omyvatelná vodu a saponátem. Neměla by se čistit "na sucho", nemělo by dojít k drhnutí, ale i čištění vodou teplejší více než 40 stupňů. Zabraňte styku PU kůže s organickými rozpouštědly či benzínem.
 

Materiál
PU imitace kůže (polyuretan), kov, bavlna

Délka x výška kabelky
38 x 28 cm

Maximální výška x délka vloženého předmětu
22,5 x 30 cm

Délka popruhů přes rameno minimální - maximální
52 - 59 cm

Délka popruhu přes záda minimální - maximální
68 - 122 cm

 

IINII – móda a doplňky pro ženy, které jsou samy sebou

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

S tímto zbožím kupují