Jihočeská bylinková sůl pro dobré zdraví

Jihočeská bylinková sůl pro dobré zdraví

Kód: ARCHIV-DELI-BYL.S.ZDRA
Bylinková sůl pro dobré zdraví, to je vyvážená směs mořské soli a netradičního koření pro zahřátí těla a zpestření chuti vašich pokrmů, kterým dodá zcela originální příchuť.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
96 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Jihočeská bylinková sůl pro dobré zdraví

Bylinková sůl pro dobré zdraví, to je vyvážená směs mořské soli a netradičního koření, pro zahřátí těla a zpestření chuti vašich pokrmů, kterým dodá zcela originální příchuť. Bylinková sůl pro dobré zdraví je výborná například do salátů, marinád, na grilovaná a pečená masa, ale také pro zpestření chuti obilovin, jako jsou jáhly, pohanka nebo bulgur, vynikající je i jako přísada do domácího chleba či pečiva.

Bylinková sůl pro zdraví
Špetka heřmánku a spousta herby z povolených odrůd konopí působí na lidský organismus především protizánětlivě, navíc dodává nezaměnitelnou chuť. Zázvor a koriandr podporují trávení a osvěžují chuť jídla. Zázvor pomáhá proti pálení žáhy a nadýmání, používá se i k dezinfekci zažívacího ústrojí. Koriandr bývá považován za afrodiziakum, posiluje paměť a pomáhá vylepšovat funkčnost a imunitu střev. Heřmánek má všeobecně uklidňující účinky a vhodně podporuje ostatní byliny ve směsi.

Složení
Heřmánek, koriandr, zázvor, sušený květ konopí, mořská sůl.

Obsah balení
90 g

Konopí, pěstované na BIO farmě Sasov, není chemicky ošetřeno, je sbíráno ručně a šetrně sušeno. Tato odrůda konopí je na seznamu povolených odrůd konopí v EU, s obsahem THC do 0,2 %.

 

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.