Jaspis žlutý Afrika, tamblovaný, mix XL

Jaspis žlutý Afrika, tamblovaný, mix XL

Kód: MINM-004580
Žlutý jaspis nám přináší pozitivní energii, vytrvalost a porozumění, toleranci při drobných nedorozuměních v rámci mezilidských a partnerských vztahů. Je mocným ochráncem na cestách i při duševní práci (šamanských cestách).
Poslední kusy na skladě!
82 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Jaspis žlutý Afrika, tamblovaný, mix XL

Jaspis žlutý
Nacházíte se na kartě mixu velkých tamblovaných žlutých jaspisů z jižní Afriky. Velikost jednotlivých polodrahokamů se pohybuje v rozmězí od 3 - 4 cm, hmotnost je v rozmezí od 14 - 28 g.

Každý kámen je originální, Matka Příroda to ani jinak neumí wink , takže fotografie žlutých jaspisů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek  z těch, které jsou právě skladem. 

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného žlutého afrického jaspisu.
 
Žlutý jaspis - šaman
ŠamanJaspis je zástupcem samotné Matky Země. Jaspis je šamanským kamenem, který pomáhá při různých šamanských cestách, přináší vhled do nejasných situací, pomáhá nám vybavit si obsah snů, podporuje naši intuici. Tento oblíbený polodrahokam, v němž se mísí síly chalcedonu se silami křemene, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Žlutý jaspis se váže k činnosti 3. čakry - čakry Solar Plexu, pracuje s jejími energiemi. Žlutý jaspis nám přináší pozitivní energii, vytrvalost a porozumění, toleranci při drobných nedorozuměních v rámci mezilidských a partnerských vztahů. Je mocným ochráncem na cestách i při duševní práci (během rituálů pomáhá stát pevně nohama na zemi, když náš duch není přítomen v těle). Výborně se hodí k indiánským rituálům a k učení se od jiných domorodých tradic. 
 
Žlutý jaspis a léčení
Žlutý jaspis pozitivně působí na činnost čakry solar-plexu, dodává energii žlázám s vnitřní sekrecí, napomáhá detoxikaci, účinný je při střevních potížích, problémech s trávením a se žaludkem, povzbuzuje činnost slinivky a jater, dlouhodobě posiluje imunitní systém a pojivovou tkáň.
 
Očista a nabíjení jaspisu: Jaspis nechat přes noc v misce svodou a křišťálem, nebo ho očistit pod proudem vody a pak vystavit na slunce. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky