Japonské vonné tyčinky Nippon - White Plum  - 1
Japonské vonné tyčinky Nippon - White Plum  - 2
Japonské vonné tyčinky Nippon - White Plum - 1/2Japonské vonné tyčinky Nippon - White Plum - 2/2

Japonské vonné tyčinky Nippon - White Plum

Kód: SHA-020319
Vůně rozkvetlých bílých slivoní Vás přenese do rozlehlých zahrad, v nichž se můžete procházet, meditovat, rozjímat a snít o tom, co byste si ve svém životě přáli. Nádherně čistá vůně bílých květů pohladí a otevře Vaši duši.
Připraveno k odeslání
109 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Japonské vonné tyčinky Nippon - White Plum

Japonské vonné tyčinky White Plum, to jsou vysoce kvalitní japonské vonné tyčinky, které Vás přenesou do světa rozlehlých, upravených japonských zahrad, v nichž se můžete procházet, meditovat, rozjímat a vdechovat jemnou, svěží, čistou, lehkou vůni rokvetlých bílých květů bílých slivoní. Tato překrásná vůně je tím nejlepším společníkem pro chvíle rozjímání a snění.

Bílá slíva

Vůně
květy bílých slivoní

Vonné tyčinky White Plum, z kolekce Ka-Fuh, pocházejí z dílny celosvětově uznávaného japonského výrobce Nippon Kodo, který si zakládá na vysoké kvalitě všech svých produktů. Tyčinky jsou vyrobeny dle osvědčené receptury z vonných dřevin, bylin a vonných olejů. Tyčinky jsou baleny v luxusní krabičce, společně s malým stojánkem (který je samozřejmě v ceně). Vonné tyčinky Nippon Kodo se vyznačují minimem kouře, jsou jemné a neagresívní.

Uvedená cena je za celou krabičku vonných tyčinek se stojánkem, přičemž krabička obsahuje celkem 50 kusů vonných tyčinek. Délka jedné tyčinky je 14 cm, přibližná doba hoření je 25 minut.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky