Japonské vonné tyčinky Nippon KA-FUH Aqua  - 1
Japonské vonné tyčinky Nippon KA-FUH Aqua  - 2
Japonské vonné tyčinky Nippon KA-FUH Aqua - 1/2Japonské vonné tyčinky Nippon KA-FUH Aqua - 2/2

Japonské vonné tyčinky Nippon KA-FUH Aqua

Kód: SHA-020320
Vůně vody je úžasně osvěžující, přirozená, zklidňující, mírná, laskavá, neagresívní vůně, která se hodí pro jakoukoliv příležitost. Na tuto vůni nedáte dopustit!
Připraveno k odeslání
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Japonské vonné tyčinky Nippon KA-FUH Aqua

Japonské vonné tyčinky Aqua, to jsou vysoce kvalitní vonné tyčinky, které lze pálit i v přítomnosti osob, které nemají pálení vonných tyčinek vůbec v lásce. Je to vyzkoušené! Tato vůně je tak přirozená a příjemná, že přesvědčí i toho nejzarytějšího odpůrce. Vůně vody je úžasně osvěžující, přirozená, zklidňující, mírná, laskavá, neagresívní vůně, která se hodí pro jakoukoliv příležitost. Lze ji vychutnávat při meditaci, relaxaci, při chvilkách rozjímání, ale i při práci, v kanceláři.... 

Vůně
květy bramboříku a petrklíče

Vonné tyčinky Aqua, z kolekce Ka-Fuh, pocházejí z dílny celosvětově uznávaného japonského výrobce Nippon Kodo, který si zakládá na vysoké kvalitě všech svých produktů. Tyčinky jsou vyrobeny dle osvědčené receptury z vonných dřevin, bylin a vonných olejů. Tyčinky jsou baleny v luxusní krabičce, společně s malým stojánkem (který je samozřejmě v ceně). Vonné tyčinky Nippon Kodo se vyznačují minimem kouře, jsou jemné a neagresívní.

Uvedená cena je za celou krabičku vonných tyčinek se stojánkem, přičemž krabička obsahuje celkem 50 kusů vonných tyčinek. Délka jedné tyčinky je 14 cm, přibližná doba hoření je 25 minut. 

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky