Fantasy šperky

Japonské vonné tyčinky Nippon - Heřmánek

Japonské vonné tyčinky Nippon - Heřmánek

Kód: RY-2230
V květech heřmánku, jako by se ukrývalo samotné slunce, pálení této úžasné vůně Vás pohladí po duši a přinese Vám mír, naplní Vás energií a vitalitou, chutí do života a inspirací. Vůně je obzvláště vhodná pro chladné dny bez sluníčka.
Připraveno k odeslání
74 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Japonské vonné tyčinky Nippon - Heřmánek

Japonské vonné tyčinky s vůní heřmánku evokují pohodovou a přátelskou atmosféru, kterou si lze navodit kdekoliv a kdykoliv. Vůně těchto luxusních vonných tyčinek připomíná vůni medu, ve kterém jsou naloženy květy heřmánku. Tato vůně je opojná a velmi hřejivá, je zváště vhodná pro zimní období bez sluníčka. V květech heřmánku, jako by se ukrývalo samotné slunce, pálení této úžasné vůně Vás pohladí po duši a přinese Vám mír, naplní Vás energií a vitalitou, chutí do života a inspirací. Vřele doporučujeme!

       Heřmánek

Vonné tyčinky Heřmánek, na bambusovém dřívku, pocházejí z dílny celosvětově uznávaného japonského výrobce Nippon Kodo, který si zakládá na vysoké kvalitě všech svých produktů. Tyčinky jsou vyrobeny dle osvědčené receptury z vonných dřevin, bylin a vonných olejů. Vonné tyčinky Nippon Kodo se vyznačují minimem kouře, jsou jemné a neagresívní.

Uvedená cena je za krabičku vonných tyčinek, přičemž krabička obsahuje celkem 20 kusů vonných tyčinek. Délka jedné tyčinky je 20 cm, přibližná doba hoření je 30 minut. 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky