Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne  - 1
Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne  - 2
Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne - 1/2Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne - 2/2

Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne

Kód: SHA-020490
Vůně Daphne je inspirativní, povzbudivá, výborná pro chladné podzimní a zimní dny, jako vzpruha pro Vašeho ducha i tělo. Vyzkoušejte!
Připraveno k odeslání
109 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne

Japonské vonné tyčinky Daphne, to jsou vysoce kvalitní vonné tyčinky, s omamnou květinovou vůní květů Daphne, připomínající vůni pivoňky. Tato vůně si Vás zcela jistě podmaní, neboť navozuje příjemnou družnou atmosféru, při níž se společnost veselých lidí rozhodně nebude nudit. Vůně Daphne je inspirativní, povzbudivá, výborná pro chladné podzimní a zimní dny, jako vzpruha pro Vašeho ducha i tělo. Vyzkoušejte!

Daphne odora - lýkovec vonný

Vůně
květy Daphne (česky lýkovec vonný)

Vonné tyčinky Daphne, z kolekce Ka-Fuh, pocházejí z dílny celosvětově uznávaného japonského výrobce Nippon Kodo, který si zakládá na vysoké kvalitě všech svých produktů. Tyčinky jsou vyrobeny dle osvědčené receptury z vonných dřevin, bylin a vonných olejů. Tyčinky jsou baleny v luxusní krabičce, společně s malým stojánkem (který je samozřejmě v ceně). Vonné tyčinky Nippon Kodo se vyznačují minimem kouře, jsou jemné a neagresívní.

Uvedená cena je za celou krabičku vonných tyčinek se stojánkem, přičemž krabička obsahuje celkem 50 kusů vonných tyčinek. Délka jedné tyčinky je 14 cm, přibližná doba hoření je 25 minut. 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky